Posof Belediye Başkan Adayları

Posof Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Posof Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Posof seçim haberlerini takip edebilir ve Posof Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Damal Belediye Başkan Adayları

Damal Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Damal Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Damal seçim haberlerini takip edebilir ve Damal Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Ardahan Belediye Başkan Adayları

Ardahan Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Ardahan seçim haberlerini takip edebilir ve Ardahan Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Göle Belediye Başkan Adayları

Göle Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Göle Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Göle seçim haberlerini takip edebilir ve Göle Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Çıldır Belediye Başkan Adayları

Çıldır Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Çıldır Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çıldır seçim haberlerini takip edebilir ve Çıldır Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Hanak Belediye Başkan Adayları

Hanak Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Ardahan Hanak Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Hanak seçim haberlerini takip edebilir ve Hanak Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk


   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti