Ardanuç Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Artvin Ardanuç Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Ardanuç seçim haberlerini takip edebilir ve Ardanuç Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Hasan Aslan Demirci - ARDANUÇ AK PARTİ Belediye Başkan AdayıHasan Aslan Demirci
AK PARTİ ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
1814 kişi
destekliyor.
Yıldırım Demir - ARDANUÇ CHP Belediye Başkan AdayıYıldırım Demir
CHP ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
1652 kişi
destekliyor.
Ayşe Genç - ARDANUÇ MHP Belediye Başkan AdayıAyşe Genç
MHP ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
518 kişi
destekliyor.
Şahin Alaçam - ARDANUÇ SP Belediye Başkan AdayıŞahin Alaçam
SP ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
248 kişi
destekliyor.
Emel Coşkun - ARDANUÇ DP Belediye Başkan AdayıEmel Coşkun
DP ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
29 kişi
destekliyor.
Musa Çelik - ARDANUÇ BTP Belediye Başkan AdayıMusa Çelik
BTP ARDANUÇ Belediye Başkan Adayı
21 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Ardanuç Belediye Başkan Adayları” için 1 Yorum

  1. osman diyor ki:

    herzaman chp Yıldırım Demir

  2. ardanuç diyor ki:

    ardanuç için oy ver belde olacağız yakında bu ardanuc icin son şansdır arkadaşlar hasan aslan demirci ile çağ atlama zamanı … AK PARTİ

  3. .... diyor ki:

    halk hizmez istiyor halk hasan aslan demirci’yi istiyor.

Ardanuç Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti