Burhaniye Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Balıkesir Burhaniye Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Burhaniye seçim haberlerini takip edebilir ve Burhaniye Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Bülent Başaran - BURHANİYE MHP Belediye Başkan AdayıBülent Başaran
MHP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
202 kişi
destekliyor.
Fikret Akova - BURHANİYE CHP Belediye Başkan AdayıFikret Akova
CHP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
168 kişi
destekliyor.
Necdet Uysal - BURHANİYE AK PARTİ Belediye Başkan AdayıNecdet Uysal
AK PARTİ BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
93 kişi
destekliyor.
Hasan Civelek - BURHANİYE HDP Belediye Başkan AdayıHasan Civelek
HDP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
31 kişi
destekliyor.
Ömer Önder - BURHANİYE SP Belediye Başkan AdayıÖmer Önder
SP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
17 kişi
destekliyor.
Ersin Uçar - BURHANİYE BBP Belediye Başkan AdayıErsin Uçar
BBP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
16 kişi
destekliyor.
Hasan Basri Karadağ - BURHANİYE DP Belediye Başkan AdayıHasan Basri Karadağ
DP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
12 kişi
destekliyor.
Esra Aydın - BURHANİYE BTP Belediye Başkan AdayıEsra Aydın
BTP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
11 kişi
destekliyor.
Celal Yılmaz - BURHANİYE İP Belediye Başkan AdayıCelal Yılmaz
İP BURHANİYE Belediye Başkan Adayı
10 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

Burhaniye Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti