Lapseki Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Çanakkale Lapseki Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Lapseki seçim haberlerini takip edebilir ve Lapseki Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Ayhan İnan - LAPSEKİ CHP Belediye Başkan AdayıAyhan İnan
CHP LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
511 kişi
destekliyor.
Gani Mehmet Ekim - LAPSEKİ MHP Belediye Başkan AdayıGani Mehmet Ekim
MHP LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
311 kişi
destekliyor.
Eyüp Yılmaz - LAPSEKİ AK PARTİ Belediye Başkan AdayıEyüp Yılmaz
AK PARTİ LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
170 kişi
destekliyor.
Mehmet Kocabıyık - LAPSEKİ Bağımsız Belediye Başkan AdayıMehmet Kocabıyık
Bağımsız LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
20 kişi
destekliyor.
Serkan Erkan - LAPSEKİ BTP Belediye Başkan AdayıSerkan Erkan
BTP LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
18 kişi
destekliyor.
Suat Çiftçi - LAPSEKİ SP Belediye Başkan AdayıSuat Çiftçi
SP LAPSEKİ Belediye Başkan Adayı
15 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Lapseki Belediye Başkan Adayları” için 5 Yorum

  1. Ayhan erkan diyor ki:

    Akp

  2. Ayhan erkan diyor ki:

    Akp akp akp

  3. ahmet karpuz diyor ki:

    akparti nin ismini AKP diye telavuz eden akpartililerden hayır gelmez

  4. huseyin keser diyor ki:

    ne işiniz var hırsız partilerle gelin chp ye

  5. ALİ CAM diyor ki:

    MHP LAPSEKİDE KAZANACAK.HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN OY MHP YE OY VERİN.

Lapseki Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti