Çat Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Erzurum Çat Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çat seçim haberlerini takip edebilir ve Çat Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Yunus Karagöz - ÇAT SP Belediye Başkan AdayıYunus Karagöz
SP ÇAT Belediye Başkan Adayı
277 kişi
destekliyor.
Seyfettin Sarı - ÇAT MHP Belediye Başkan AdayıSeyfettin Sarı
MHP ÇAT Belediye Başkan Adayı
100 kişi
destekliyor.
Abdulmutalip Yıldırım - ÇAT BDP Belediye Başkan AdayıAbdulmutalip Yıldırım
BDP ÇAT Belediye Başkan Adayı
69 kişi
destekliyor.
Melik Yaşar - ÇAT AK PARTİ Belediye Başkan AdayıMelik Yaşar
AK PARTİ ÇAT Belediye Başkan Adayı
47 kişi
destekliyor.
Şibli Saydın - ÇAT BBP Belediye Başkan AdayıŞibli Saydın
BBP ÇAT Belediye Başkan Adayı
33 kişi
destekliyor.
Arif Hikmet Kılıç - ÇAT CHP Belediye Başkan AdayıArif Hikmet Kılıç
CHP ÇAT Belediye Başkan Adayı
24 kişi
destekliyor.
Numan Akın - ÇAT BTP Belediye Başkan AdayıNuman Akın
BTP ÇAT Belediye Başkan Adayı
12 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Çat Belediye Başkan Adayları” için 28 Yorum

  1. ahmet toprak diyor ki:

    NUMAN AKIN a tam destek veriyoruz genç ve dinamik insanlara ihtiyacımız var bunun için NUMAN AKIN ileriiii…

  2. GELECEGİN SESİ diyor ki:

    Gelecegimiz için NUMAN AKIN’A destek vermeliyiz

  3. GELİ KURMANCAN diyor ki:

    gele kurmancan yan numan yan talip

Çat Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti