Espiye Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Giresun Espiye Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Espiye seçim haberlerini takip edebilir ve Espiye Seçim Anketine katılabilirsiniz.


İbrahim Önal - ESPİYE MHP Belediye Başkan Adayıİbrahim Önal
MHP ESPİYE Belediye Başkan Adayı
158 kişi
destekliyor.
Mustafa Karadere - ESPİYE AK PARTİ Belediye Başkan AdayıMustafa Karadere
AK PARTİ ESPİYE Belediye Başkan Adayı
72 kişi
destekliyor.
Gökmen Memiş - ESPİYE CHP Belediye Başkan AdayıGökmen Memiş
CHP ESPİYE Belediye Başkan Adayı
24 kişi
destekliyor.
Ramazan Çelebi - ESPİYE SP Belediye Başkan AdayıRamazan Çelebi
SP ESPİYE Belediye Başkan Adayı
18 kişi
destekliyor.
Yaşar Yetim - ESPİYE BTP Belediye Başkan AdayıYaşar Yetim
BTP ESPİYE Belediye Başkan Adayı
14 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Espiye Belediye Başkan Adayları” için 10 Yorum

 1. Ömer Aydın diyor ki:

  Mustafa KARADERE’yi destekliyorum. İbrahim önal 7 yıllık belediye başkanlığımda hiçbir şey yapmadı ve bence hakkını kaybetti.

 2. Ertan Oruç diyor ki:

  Sasyın İbrahim Önal Beyi, yıllardır temiz siyaset,ilkeli,dürüst,liyakatlı ve Devletçilik yanıyla tanımış olmaktan gurur duyuyoruz.Başkanlığı döneminde veya sonrasındada kendisini Ankara’dan takip izlemekteyiz.Espiye gibi güzel bir ilçeninde Hizmet yönünden İbrahim Önal’a ihtiyacı olduğuna inanıyor Allah tan başarılar diliyoruz.

 3. adabuk diyor ki:

  espıye beledıye baskanı olrak ıbrahım onal
  ona yakısır on defa karaderenın yanına gıtık ne hallettı sımdı cıkmıs konusuyor

 4. Eşref TOPAL diyor ki:

  Belediye başkanlığı yapmak için öncelikle belirli bir statü sahibi olunması, çok yönlü bir şekilde kendini geliştirmiş ve bundan diğer insanlara da fayda sağlayacak kadar dışa dönük biri olmalı. Ben 1989 doğumlu Espiye’de doğmuş büyümüş bir genç olarak kendi devrelerim sınıf arkadaşlarım, çoğu Espiye dışında bir yerlere yerleşmiş işinde gücünde hayatını devam ettirmektedir. Dikkatinizi çekmek istediğim konu ben 55 kişilik bir sınıfta okuduğum arkadaşlarımın çarşıya çıktığımda sadece 10 tanesini Espiye’de görebiliyorum. Bayramlar cenazeler de olmasa hiç göremeyeceğim. Benim gibi bir çok Espiye’li gencimiz neden başka şehirlere göç ediyor? üniversiyeyi 4 yıl önce bitirdim, hemen iş hayatına atılmama rağmen, bir yıldır ilk kez bende kendi memleketimde Sn İbrahim Önal’ın Başlattığı ve KARADERE nin seçim yaklaşıp yumurtanın kapıya dayanmasıyla halkın gözünü boyama projeleri kapsamında geçen yıla kadar başlanmayan 8 yıldır raflarda duran Alt yapı projesinde çalışmaktayım ve şu an Espiye’den ilk fırsatta sağlam bir iş bulup gitmenin peşindeyim. Çünkü 10 Yıldır bir iktidar partisinin gücünden yararlanamayan, 10 yıl önce seçim kürsülerinde verdikleri sözleri yerine getiremeyen KARADERE kardeşler, sokaklarda yine sadece hayal ürünleri ile dolu yapılacak projeler diye dergiler dağıtıyorlar. Aldım baktım ve okurken çok keyif alarak çok güldüğüm için bu çizgi roman sahiplerine teşekkür ediyorum. Farkında olmadan mizah duyguları gelişmiş. Bu yalancılara inanacak arkadaşlara tavsiye ediyorum, mali işler müdürlüğüne gidin ve sorun, Sn. müdürüm böyle böyle projeler yapılabilmesi için paramız var mı? Yok mu dedi? Fark etmez, Fen işlerine Çıkın ve ona da sorun sayın müdürüm, bu projeler için paramız var mı? Yok…. Yok… Yok… Var derse şimdiye kadar neden yapılmadı, Suyumuz Neden gelmedi? Babanın parasıyla gelecekti ne oldu fabrikanız battı mı? İktidar Partisi olarak karayolları Engelini gelip ben mi aşacağım sen mi aşacaksın? Belediyede Taşeron işçi olarak giren akp yandaşı gerekli gereksiz kişiler fark etmez herkez ekmek yesin ama siz bu arkadaşlarada, ödemeyi yapan Sn Müdür Beyede sorun, bu adamların maaş günü ne zaman? ve Maaş ödediğiniz tarih ne zaman? bu adamların maaşını veremiyorken siz hangi parayla çivi çakacaksınız? Ben merak ediyorum? Daha bir çok şey var… Bilinçli bir vatandaşsan sende edecek, oy vereceğin adama inanmak için gerekçelerin olacak…

 5. Eşref TOPAL diyor ki:

  Ericek köyünden bir ilk okul öğrencisi Atv nin sevilen programlarından Zahide Yetiş’e mektup yazıyor ve bunun üzerine Zahide Yetiş in ekibi ve KARADERE, Ericek köyüne çıkıyorsunuz ve dikkat ettiysenin Sn. Zahide hanım çocuklara hediyeler dağıtıyor. Hepimiz gördük, Espiye’nin En yüksek köylerinden, yayla sınırından olan Kar-Don ve Ağır Kış Şartlarını daha uzun süre geçiren bir köyde çocukların ayaklarında Trabzon lastikleri vardı ve o yoğun kışı geçiren çocuklara Mart ayında, Zahide Hanım sağolsun İstanbul’dan gelip Senin Memleketindeki çocuğun ayağına kendi elleriyle ayakkabı giydirdi ve KARADERE objektiflerin karşısına geçip ağlancak haline gülüyordun…

Espiye Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Ahmet Davutoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti