Taşkent Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Konya Taşkent Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Taşkent seçim haberlerini takip edebilir ve Taşkent Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Mehmet Göktaş - TAŞKENT SP Belediye Başkan AdayıMehmet Göktaş
SP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
576 kişi
destekliyor.
Osman Arı - TAŞKENT AK PARTİ Belediye Başkan AdayıOsman Arı
AK PARTİ TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
488 kişi
destekliyor.
Mithat Önder - TAŞKENT MHP Belediye Başkan AdayıMithat Önder
MHP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
104 kişi
destekliyor.
Mehmet Akif Yalçın - TAŞKENT BTP Belediye Başkan AdayıMehmet Akif Yalçın
BTP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
33 kişi
destekliyor.
Adıgüzel Çalık - TAŞKENT BBP Belediye Başkan AdayıAdıgüzel Çalık
BBP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
28 kişi
destekliyor.
Hikmet Özbek - TAŞKENT CHP Belediye Başkan AdayıHikmet Özbek
CHP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
18 kişi
destekliyor.
Mustafa Yıldız - TAŞKENT MP Belediye Başkan AdayıMustafa Yıldız
MP TAŞKENT Belediye Başkan Adayı
15 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00
  KONYA

“Taşkent Belediye Başkan Adayları” için 38 Yorum

  1. HİLMİ GÜLBAHAR diyor ki:

    Tecrübesiyle, hitabıyla, samimiyetiyle, TAŞKENT e en güzel hizmet vereceğine inanıyor ve bütüüüüüüüün TAŞKENT lilerin Mehmet GÖKTAŞ beyi desteklemelerini dilerim.
    Şimdiden hizmetçiniz Mehmet GÖKTAŞ HAYIRLI OLSUN.

Taşkent Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti