Kütahya Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Kütahya Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Kütahya seçim haberlerini takip edebilir ve Kütahya Seçim Anketine katılabilirsiniz.


İsmail Tunca - Kütahya SP Belediye Başkan Adayıİsmail Tunca
SP Kütahya Belediye Başkan Adayı
4292 kişi
destekliyor.
Cemalettin Çelik - Kütahya Bağımsız Belediye Başkan AdayıCemalettin Çelik
Bağımsız Kütahya Belediye Başkan Adayı
3415 kişi
destekliyor.
Alim Işık - Kütahya MHP Belediye Başkan AdayıAlim Işık
MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı
3374 kişi
destekliyor.
Kamil Saraçoğlu - Kütahya AK PARTİ Belediye Başkan AdayıKamil Saraçoğlu
AK PARTİ Kütahya Belediye Başkan Adayı
613 kişi
destekliyor.
Nuran Altunseven - Kütahya CHP Belediye Başkan AdayıNuran Altunseven
CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı
479 kişi
destekliyor.
Mustafa Münir Hürata - Kütahya BBP Belediye Başkan AdayıMustafa Münir Hürata
BBP Kütahya Belediye Başkan Adayı
153 kişi
destekliyor.
Yusuf DÜndar - Kütahya LDP Belediye Başkan AdayıYusuf DÜndar
LDP Kütahya Belediye Başkan Adayı
74 kişi
destekliyor.
Yasin Baş - Kütahya BTP Belediye Başkan AdayıYasin Baş
BTP Kütahya Belediye Başkan Adayı
61 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Kütahya Belediye Başkan Adayları” için 11 Yorum

  1. Talat Koçak diyor ki:

    Bence kesin Yusuf Dündar LDP kazanacak. Genç, dinamik, tabanca gibi adam…

Kütahya Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti