Muş Belediye Başkan Adayları

Muş Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Muş seçim haberlerini takip edebilir ve Muş Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Bulanık Belediye Başkan Adayları

Bulanık Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Bulanık Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Bulanık seçim haberlerini takip edebilir ve Bulanık Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Malazgirt Belediye Başkan Adayları

Malazgirt Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Malazgirt Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Malazgirt seçim haberlerini takip edebilir ve Malazgirt Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Varto Belediye Başkan Adayları

Varto Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Varto Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Varto seçim haberlerini takip edebilir ve Varto Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Hasköy Belediye Başkan Adayları

Hasköy Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Hasköy Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Hasköy seçim haberlerini takip edebilir ve Hasköy Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Korkut Belediye Başkan Adayları

Korkut Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Muş Korkut Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Korkut seçim haberlerini takip edebilir ve Korkut Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk


   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti