Niğde Belediye Başkan Adayları

Niğde Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Niğde seçim haberlerini takip edebilir ve Niğde Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Bor Belediye Başkan Adayları

Bor Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Bor Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Bor seçim haberlerini takip edebilir ve Bor Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Çamardı Belediye Başkan Adayları

Çamardı Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Çamardı Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çamardı seçim haberlerini takip edebilir ve Çamardı Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Ulukışla Belediye Başkan Adayları

Ulukışla Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Ulukışla Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Ulukışla seçim haberlerini takip edebilir ve Ulukışla Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Altunhisar Belediye Başkan Adayları

Altunhisar Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Altunhisar Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Altunhisar seçim haberlerini takip edebilir ve Altunhisar Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Çiftlik Belediye Başkan Adayları

Çiftlik Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Niğde Çiftlik Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çiftlik seçim haberlerini takip edebilir ve Çiftlik Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk


   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti