Halfeti Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Şanlıurfa Halfeti Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Halfeti seçim haberlerini takip edebilir ve Halfeti Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Mustafa Bayram - HALFETİ BDP Belediye Başkan AdayıMustafa Bayram
BDP HALFETİ Belediye Başkan Adayı
144 kişi
destekliyor.
Mehmet Ali İnel - HALFETİ MHP Belediye Başkan AdayıMehmet Ali İnel
MHP HALFETİ Belediye Başkan Adayı
93 kişi
destekliyor.
Mehmet Erdoğan - HALFETİ AK PARTİ Belediye Başkan AdayıMehmet Erdoğan
AK PARTİ HALFETİ Belediye Başkan Adayı
64 kişi
destekliyor.
Kemal Ayhan - HALFETİ SP Belediye Başkan AdayıKemal Ayhan
SP HALFETİ Belediye Başkan Adayı
62 kişi
destekliyor.
Nihat Yetkin - HALFETİ HÜDA PAR Belediye Başkan AdayıNihat Yetkin
HÜDA PAR HALFETİ Belediye Başkan Adayı
12 kişi
destekliyor.
Musa Badağ - HALFETİ BTP Belediye Başkan AdayıMusa Badağ
BTP HALFETİ Belediye Başkan Adayı
11 kişi
destekliyor.
Mehmet Unurlu - HALFETİ CHP Belediye Başkan AdayıMehmet Unurlu
CHP HALFETİ Belediye Başkan Adayı
9 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Halfeti Belediye Başkan Adayları” için 9 Yorum

  1. poyraz ateş diyor ki:

    nihat yetkin olacak

Halfeti Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti