Sürmene Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Trabzon Sürmene Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Sürmene seçim haberlerini takip edebilir ve Sürmene Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Halit Bayram - SÜRMENE BTP Belediye Başkan AdayıHalit Bayram
BTP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
135 kişi
destekliyor.
Ali Memiş - SÜRMENE SP Belediye Başkan AdayıAli Memiş
SP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
112 kişi
destekliyor.
Rahmi Üstün - SÜRMENE AK PARTİ Belediye Başkan AdayıRahmi Üstün
AK PARTİ SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
90 kişi
destekliyor.
Aydın Danışmaz - SÜRMENE MHP Belediye Başkan AdayıAydın Danışmaz
MHP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
83 kişi
destekliyor.
Naciye Çelik - SÜRMENE CHP Belediye Başkan AdayıNaciye Çelik
CHP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
35 kişi
destekliyor.
Davut Toprak - SÜRMENE BBP Belediye Başkan AdayıDavut Toprak
BBP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
23 kişi
destekliyor.
Ahmet Topçu - SÜRMENE DSP Belediye Başkan AdayıAhmet Topçu
DSP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
7 kişi
destekliyor.
Hakan Hüseyin Küçükali - SÜRMENE DP Belediye Başkan AdayıHakan Hüseyin Küçükali
DP SÜRMENE Belediye Başkan Adayı
6 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Sürmene Belediye Başkan Adayları” için 1 Yorum

  1. cihan erhan diyor ki:

    hocam aydın hocam belediye başkanlık yarışında ipi göğüsliyecek allahın izniyle

Sürmene Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti