Karahallı Belediye Başkan Adayları

Karahallı Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Karahallı Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Karahallı seçim haberlerini takip edebilir ve Karahallı Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Sivaslı Belediye Başkan Adayları

Sivaslı Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Sivaslı Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Sivaslı seçim haberlerini takip edebilir ve Sivaslı Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Ulubey Belediye Başkan Adayları

Ulubey Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Ulubey Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Ulubey seçim haberlerini takip edebilir ve Ulubey Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Uşak Belediye Başkan Adayları

Uşak Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Uşak seçim haberlerini takip edebilir ve Uşak Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Banaz Belediye Başkan Adayları

Banaz Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Banaz Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Banaz seçim haberlerini takip edebilir ve Banaz Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Eşme Belediye Başkan Adayları

Eşme Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Uşak Eşme Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Eşme seçim haberlerini takip edebilir ve Eşme Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk


   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti