Altınova Belediye Başkan Adayları

Altınova Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Altınova Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Altınova seçim haberlerini takip edebilir ve Altınova Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Armutlu Belediye Başkan Adayları

Armutlu Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Armutlu Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Armutlu seçim haberlerini takip edebilir ve Armutlu Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Çınarcık Belediye Başkan Adayları

Çınarcık Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Çınarcık Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çınarcık seçim haberlerini takip edebilir ve Çınarcık Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Çiftlikköy Belediye Başkan Adayları

Çiftlikköy Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Çiftlikköy Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çiftlikköy seçim haberlerini takip edebilir ve Çiftlikköy Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Termal Belediye Başkan Adayları

Termal Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Termal Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Termal seçim haberlerini takip edebilir ve Termal Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk

Yalova Belediye Başkan Adayları

Yalova Belediye Başkan Adayları

2014 Yerel Seçimleri Yalova Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Yalova seçim haberlerini takip edebilir ve Yalova Seçim Anketine katılabilirsiniz.

16 Ekim 2013
bosluk


   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti