Çaycuma Belediye Başkan Adayları


2014 Yerel Seçimleri Zonguldak Çaycuma Belediye Başkan Adaylarını görebilir, Çaycuma seçim haberlerini takip edebilir ve Çaycuma Seçim Anketine katılabilirsiniz.


Sami Kocaoğlu - ÇAYCUMA BBP Belediye Başkan AdayıSami Kocaoğlu
BBP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
128 kişi
destekliyor.
Bülent Kantarcı - ÇAYCUMA CHP Belediye Başkan AdayıBülent Kantarcı
CHP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
123 kişi
destekliyor.
Mithat Gülşen - ÇAYCUMA AK PARTİ Belediye Başkan AdayıMithat Gülşen
AK PARTİ ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
72 kişi
destekliyor.
Mehmet Malçık - ÇAYCUMA MHP Belediye Başkan AdayıMehmet Malçık
MHP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
72 kişi
destekliyor.
Cengiz Akın - ÇAYCUMA SP Belediye Başkan AdayıCengiz Akın
SP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
51 kişi
destekliyor.
Şaban Özmen - ÇAYCUMA BTP Belediye Başkan AdayıŞaban Özmen
BTP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
18 kişi
destekliyor.
Beyhan Başoğlu - ÇAYCUMA DSP Belediye Başkan AdayıBeyhan Başoğlu
DSP ÇAYCUMA Belediye Başkan Adayı
15 kişi
destekliyor.
16 Ekim 2013 Saat : 12:00

“Çaycuma Belediye Başkan Adayları” için 3 Yorum

  1. recep yılmaz diyor ki:

    çaycuma belediye başkanımızı sonuna kadar destekliyor hizmetlerinin devamını diliyoruz

  2. yasarsanli diyor ki:

    Milletimize hayirli ve ugurlu olsun, sayin baskanim seni candan destekliyoruz

  3. yasarsanli diyor ki:

    Sayin Cengiz BAskanimiza Basarilar dileriz

Çaycuma Belediye Başkan Adaylarını Desteklemek için Yorum Yapabilirsiniz



   Genel Başkanlar
Adalet ve Kalkınma Partisi adayları

Recep Tayyip Erdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi adayları

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi adayları

Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi

Demokrat Parti adayları

Gültekin Uysal

Demokrat Parti

Demokratik Sol Parti adayları

Masum Türker

Demokratik Sol Parti

Saadet Partisi adayları

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi

Büyük Birlik Partisi adayları

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi adayları

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

İşçi Partisi adayları

Doğu Perinçek

İşçi Partisi

Türkiye Komünist Partisi adayları

Erkan Baş

Türkiye Komünist Partisi

Emek Partisi adayları

Selma Gürkan

Emek Partisi

Millet Partisi adayları

Aykut Edibali

Millet Partisi

Halkın Yükselişi Partisi adayları

Ragıp Önder Günay

Halkın Yükselişi Partisi

Liberal Demokrat Parti adayları

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti

Barış ve Demokrasi Partisi adayları

Selahattin Demirtaş

Barış ve Demokrasi Partisi

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti adayları

Ahmet Zeki Arslan

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti